Картопля за два тижні подешевшала удвічі

У другій половині липня ціни на картоплю в торгових мережах Києва обвалилися в порівнянні з цінами минулого місяця і початку липня.

Ціни на картоплю в торгових мережах Києва за місяць різко змінилися: якщо місяць тому вони коливалися в межах 11-12 грн/кг, то до середини липня знизилися в середньому до 5,52 грн/кг

Високий рівень цін у червні підтримував в основному експорт української картоплі в Росію, де минулого року був зафіксований неврожай культури, - відмічає Роман Сластьон, експерт Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), пише ЛігаБізнесІнформ.

У минулому сезоні (закінчився в червні) об'єми поставок картоплі з України побили рекорди. Також підігрівали ціну проблеми з відсутністю належних сховищ у господарств населення і зниження пропозиції продукту весною.

Зниження цін в липні, за його словами, сталося услід за підвищенням пропозиції молодої картоплі нового врожаю, який, виходячи з нинішніх даних по збиральній кампанії, прогнозується в поточному році на досить високому рівні.

Експерт також допускає подальше незначне зниження ціни на картоплю в порівнянні з нинішньою ціною.

Нагадаємо, що у першому півріччі 2011 маркетингового року (МР, вересень - серпень) Україна збільшила експорт картоплі в 62 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2009/2010 МР - до 7 тис. т, повідомили в Українській аграрній конфедерації (УАК).

Читайте також:

Експорт картоплі з України збільшився у 62 рази

В Україні робитимуть бензин із картоплі

Азаров узявся за вирощування картоплі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: