Karya Tour повернулася в Україну, змінивши ім'я

Вихід нової турецької туркомпанії Eray Tour на український ринок співпав по термінах з початком процедури банкрутства Karya Tour.

 В Україні почав роботу новий туроператор Eray Tour, який очолює колишній керівник скандально збанкрутілої Karya Tour.

Вихід нової турецької туркомпанії Eray Tour на український ринок співпав по термінах з початком процедури банкрутства Karya Tour. Інформація про ці дві події з'явилася в середині червня. І не це єдине, що об'єднує дві компанії.

Главою Eray Tour в Україні став Оуз Ергюль, який очолював Karya Tour з моменту її виходу на український ринок в 2003 році. Нагадаємо, діяльність Karya Tour в Україні була зупинена на початку цього місяця. Тоді близько 5 тис. туристів, що купили путівки у Karya Tour, почали виселяти з турецьких готелів. Відпочивальникам повідомили, що їх туроператор не забезпечив оплату заброньованих номерів.

За неофіційною інформацією, компанія Eray Tour стала наступником компанії-банкрота Karya Tour по зобов'язаннях перед сторонніми особами і організаціями. Проте представники Eray Tour подібну інформацію спростовують. По словах Оуз Ергюля вихід нового туроператора на український ринок ніяк не пов'язаний з банкрутством Karya Tour.

"Компанія вже представлена на інших ключових ринках країн СНД - Росії, Білорусі, Молдови. Рішення про вихід на український ринок було прийняте рік тому і ніяк не пов'язано з ситуацією, що склалася, з Karya Tour", - говорить він. Проте пояснити, чому туркомпанія вийшла на ринок в середині сезону, він не зміг.

Нагадаємо, 5 липня 2010 року Господарський суд Києва визнав банкротом туркомпанію "Карья Тур". Після чого, 8 липня в провінції Анталія (Туреччина) українських туристів, що купили путівки компанії "Карья Тур", почали виселяти з готелів у зв'язку з тим, що туроператор не забезпечив оплату за заброньовані для громадян номери. Через банкоротство туроператора постраждало близько 5 тис. туристів.

Читайте також:

Karya Tour обіцяє повернути гроші клієнтам після 22 липня

Karya Tour заборгувала туристам близько півтора мільйони гривень

Авіаперевізники скасували чартерні рейси з Туреччини, замовлені Karya Tour після 16 липня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: