Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Касові апарати були голкою, на котру підсадили український бізнес – Гройсман

Уряд переглянув правила обліку коштів підприємцями.

Касові апарати невдовзі замінять мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками. Уряд спростив підприємцям операції розрахунків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Раніше підприємці мусили купувати дороге обладнання й щомісяця платити абонплату за обслуговування. Тепер у Кабміні кажуть, що це була монополія, тому реєстрацію касових апаратів значно спростили і запускають пілотний проект експлуатації новітніх моделей. Урядовці сподіваються, що це дасть змогу бізнесу заощадити близько 2 мільярдів гривень і скоротить тіньовий обіг товарів.

"Це ж не бізнес – продавати касові апарати. Це була монополія, щоб бізнес посадити на голку. Зараз наша система дає можливість відмовитися від касових апаратів", - пояснив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

ВідеоУряд спростив підприємцям операції розрахунків

Касові апарати невдовзі замінять мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками. Раніше підприємці мусили купувати дороге обладнання й щомісяця платити абонплату за обслуговування. Це була монополія - заявляють в уряді. Тому реєстрацію касових апаратів значно спростили і запускають пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей. 

Уряд спростив підприємцям операції розрахунків

Залиште свій коментар

Вибір редакції