Казахстан тимчасово заборонив ввозити українську курятину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке рішення ухвалили через спалах пташиного грипу.

Міністерство сільського господарства Казахстану обмежило ввезення м'яса птиці з України. Про це повідомляє пресслужба відомства.

У комітеті ветконтролю та нагляду Казахстану зазначили, що тимчасові обмеження були введені ще 27 січня на підставі офіційної нотифікації Міжнародного епізоотичного бюро про спалах високопатогенного вірусу грипу птахів у Вінницькій області.

Також вводяться тимчасові обмеження на транзит через цей регіон України живих птахів і всіх видів птахівничої продукції.

Президент Союзу птахівників Казахстану Руслан Шаріпов зазначив, "цей захід сприяє захисту території нашої республіки від поширення небезпечних хвороб птахів, таким чином, казахстанське птахопоголів’я залишається в безпеці".

За даними Мінсільгоспу Казахстану, Росія і Білорусь також ввели тимчасові обмеження в зв'язку зі спалахом пташиного грипу.

Як повідомлялося, в січні в Україні на одному з аграрних підприємств у Вінницькій області було зафіксовано спалах пташиного грипу. Через це низка країн заборонили ввезення продукції птахівництва, виробленої в нашій державі.

14 лютого стало відомо, що Європейський Союз знову дозволив українським виробникам м’яса птиці продавати свою продукцію до країн континентальної спільноти.

Відео ЄС заборонив імпорт курятини з України через пташиний грип - Економічні новини

Тимчасово призупинено ввезення на територію ЄС м’яса птиці, м’ясної продукції та термічно необроблених продуктів із птиці. Детальніше про це, а також про зміну ставлення до сніданкового меню в українців та захмарні чайові в українських закладах дивіться в економічному огляді одразу після актуальної інформації про курси валюти.   

ЄС заборонив імпорт курятини з України через пташиний грип - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції