Казначейство насилу, але перевиконало український бюджет на 10%

Загальні збори до Держбюджету України за чотири місяці поточного року склали більше 8 мільярдів доларів.

Державний бюджет України був перевиконаний за квітень на 10,7%, а за чотири місяці - на 3,9%. Про це заявила голова державного казначейства Тетяна Слюз.

Виконання бюджету відбувалося досить складно через фінансову кризу, підкреслила вона. Втім, загальні збори до бюджету за першу третину року склали 62 мільярди гривень (більше 8 мільярдів доларів).

Тільки за квітень до загального і спеціального фондів державного бюджету мобілізовано 18 мільярдів 170 мільйонів гривень, що становить 110,7% планових показників квітня 2009 року.

Голова Держказначейства також зазначила, що в січні - квітні 2009 року органами казначейства відшкодовано з бюджету 9 мільярдів 856,8 мільйонів гривень податку на додану вартість, або 100% планових показників січня - квітня. У квітні відшкодовано 2 мільярди 782,3 мільйони, або 102,2% планового показника квітня 2009 року.

Також Слюз проінформувала, що всі пенсії виплачені в повному обсязі. "30 квітня почалося фінансування пенсій травневих, які виплачуватимуться, починаючи з 4 травня" - повідомила вона.

Попри збільшення доходів в порівнянні з минулим роком, український бюджет має дефіцит 2,6%. Як йдеться у повідомленні Мінфіну, за І квартал поточного року державний бюджет був виконаний з дефіцитом 333,4 млн грн, у тому числі загальний фонд – 4 млрд 523,8 млн грн.

Загальна сума касових видатків зведеного бюджету України за січень-березень 2009 року становила 64 млрд 887 млн грн, що на 15,8% більше відповідного показника минулого року.

Читайте також:

Москва позичить Києву 5 мільярдів доларів "за однієї умови"

Антикризові заходи в Україні приречені на невдачу

Україна відмовляється від долара на користь євро

Україна отримає другий транш кредиту після свят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: