Керівництво "Київміськбуду" провело альтернативні збори акціонерів на вулиці

На зборах реєструвалися власники більше 70% акцій компанії, у тому числі представники восьми інвестиційних компаній-нерезидентів.

 Прес-служба АТ Холдингова компанія "Київміськбуд" стверджує, що правомірні збори його акціонерів у вівторок проходили просто неба біля будівлі по просп. Перемоги, 35 в столиці через блокування входу в нього.

Так, як відмічено в повідомленні, на зборах реєструвалися власники більше 70% акцій Київміськбуду, у тому числі представники нових акціонерів - восьми інвестиційних компаній-нерезидентів: Atima Limited, Altimak Limited, Intermion Limited, Investion Limited, Vigorans Limited, Intrapolia Limited, Surtoria Limited, Akvista Limited.

При цьому в прес-службі стверджують, що главою правління був обраний Василь Можар, членами правління - Дмитро Гуленко, Олександр Галицький, Олексій Булгаков, Василь Козачук, Петро Мацарский, Сергій Драч, Володимир Стефанивский, Віра Герасимова, В'ячеслав Топчий і Петро Мазотов.

Як повідомляється, в наглядову раду холдингу, згідно з прес-релізом, були обрані Володимир Поляченко, Денис Комарницький, а також представник нових акціонерів Аврам Стівен. Реєстратором переобрано ТОВ "Адрем", говориться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Олександр Попов на прес-конференції після завершення позачергового зборів акціонерів холдингу заявив, що близько 80% акцій компанії на сьогодні повернуто у комунальну власність.

Читайте також:

"Київміськбуд" повернуто у комунальну власність

Президент "Київміськбуду" пішов у відпустку після обшуку СБУ

СБУ увірвалася в будинок реєстратора "Київміськбуду" і забрала документи

ВідеоКерівництво "Київміськбуду" провело альтернативні збори акціонерів на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: