Керівництво Офісу президента отримало вищі зарплати, ніж у Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зарплата Богдана зросла до майже 40 тисяч гривень.

У серпні президент України Володимир Зеленський отримав у півтора раза меншу зарплату, ніж керівництво Офісу президента.

Про це повідомили у Державному управлінні справами, пишуть "Українські новини".

Зарплата глави держави складалася лише з посадового окладу в 28 тис. грн. Інших складників зарплати (надбавок, премій тощо) Зеленському не встановлено. Податки та збори склали 5460 грн, тож "чистими" президенту виплатили 22540 грн.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан за серпень отримав 39874 гривні. Із них: посадовий оклад - 16919 грн, надбавка за вислугу років - 4568 грн, надбавка за роботу в умовах режимних обмежень - 2743 грн, надбавка за інтенсивність праці - 8743 грн, інші виплати (за період службових відряджень, премія, індексація грошових доходів) - 6901 грн.

Із заступників керівника Офісу президента найвища зарплата за серпень була в Руслана Рябошапки (нині генпрокурор) – 37644 грн. Заступники керівника Офісу президента Олексій Гончарук (нині прем'єр-міністр) та Юрій Костюк також отримали у серпні відповідно 32399 грн і 31724 грн.

Найнижчі зарплати з керівництва ОП у серпні були у заступника керівника Кирила Тимошенка - 26407 грн і у першого заступника Сергія Трофімова - 25716 грн.

Усього станом на вересень Державне управління справами нараховує зарплатню 379 працівникам Офісу президента.

Відео Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

Колишній голова АП, а нині керівник Офісу президента Андрій Богдан вперше показав свої володіння на Банковій та модний електромобіль. ТСН відверто розказав про особисте життя, стосунки з Коломойським, чи є протистояння між ним та оточенням Зеленського і головне - чи боїться він піти з посади через люстрацію.    

Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції