Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник банку спрогнозував курс долара протягом 2018 року

Гривня продовжить зміцнюватися до кінця літа, а потім упаде.

Традиційно на валютному ринку гривня зміцнюватиметься до кінця серпня, а вже восени й узимку девальвує. Наприкінці року долар коштуватиме до 29 гривень.

Такий прогноз озвучив голова правління "Першого українського міжнародного банку" (ПУМБ) Сергій Черненко, посилаючись на очікування аналітиків фінустанови. Про це пише УНІАН.

"У своїх прогнозах ми ставимо помірно консервативні очікування - курс 29", - сказав він.

Банкір зазначив, що Україні доведеться виплатити великі суми грошей за боргами цього й наступного року, наближаються президентські та парламентські вибори, але, незважаючи на ці фактори, гривня продовжує зміцнюватись навіть більш активно, ніж торік.

"Інструментів, щоб справитись із піковими борговими виплатами, в уряду достатньо", - переконаний Черненко.

Нагадаємо, державний бюджет України на 2018 рік передбачає середньорічний курс гривні близько 29,3 грн за долар, а курс на кінець року - близько 30,1 грн за долар.

Згідно з даними опитування НБУ в першому кварталі 2018-го, більшість представників українського бізнесу прогнозують обмінний курс гривні до долара США в наступні 12 місяців у межах 28-31 грн за долар.

Історичні антирекорди гривні стосовно іноземних валют в офіційних курсах НБУ: долар США 26 лютого 2015-го сягнув найвищого показника в 30,01 грн, євро встановив свій рекорд 26 січня 2018 року - 35,66 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції