Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник "Укрпошти" написав заяву на звільнення, але не проти залишитися на посаді й назвав умови

Новий контракт зі Смілянським ще не підписаний.

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський ще 2 липня написав заяву про звільнення. Дата звільнення - 31 серпня.

Про це він розповів на зустрічі з журналістами, пише "Економічна правда".

Саме 2 липня закінчився перший контракт Смілянського на посаді виконувача обов'язків генерального директора "Укрпошти". А вже через два дні, 4 липня, Кабмін погодив пропозицію Мінінфраструктури призначити Смілянського гендиректором "Укрпошти", без приставки"в.о.". Продовження контракту перебуває в компетенції Міністерства інфраструктури.

Смілянський сказав, що міг би залишитися за таких умов: можливість формувати власну команду, мати політичну незалежність, можливість проводити радикальні реформи та реалізовувати чітку стратегію розвитку підприємства.

"Мені потрібні нові люди, можливість сформувати команду. А без нових людей і власної команди неможливі реформи", - пояснив свої умови Смілянський.

Новий контракт, за його словами, повинен бути з адекватними умовами і відповідною системою мотивації в прив'язці до показників ефективності.

"Я запропонував модель - протягом року за підсумками кварталу я буду оцінюватися виключно за обсягом виручки, на річній основі я оцінююсь на підставі якості доставки, реалізації інвестиційної програми і проходженні річного аудиту", - пояснив він.

За виконання цих умов і підписання нового контракту Смілянський готовий продовжити роботу на посаді гендиректора "Укрпошти".

Нагадаємо, Смілянський прийшов до "Укрпошти" в липні 2016 року. Перед цим він понад 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Відео"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

"Укрпошта" масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти - занепокоєні. 

"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції