Керівник "Укртелекому": ціна компанії завищена на мільярд

Голова правління компанії заявив, що ціна однієї акції коливається в межах від 57-58 копійо. А отже, загальна капіталізація складе 9-9,5 мільярдів гривень.

Голова правління "Укртелекому" Георгій Дзекон вважає завищеною на мільярд гривень стартову ціну оператора в 10,5 млрд гривень.

"Як завищену", - відповів Дзекон на питання: Як ви оцінюєте стартову ціну "Укртелекому"?

Він додав, що існує кілька чітких індикаторів оцінки вартості активу.

"Перший - попит на акції. Більше 7% акцій "Укртелекому" сьогодні торгуються на біржі, в тому числі, і на міжнародній біржі", - почав Дзекон.

"За хвилину до зустрічі з вами я уточнив поточну ціну продажу на акцію компанії: вона коливається в межах від 57-58 копійок. Виходячи з таких цифр, капіталізація компанії складе 9-9,5 млрд. гривень", - продовжив голова правління компанії.

"Ще один індикатор - порівняння "Укртелекому" зі схожими активами в інших країнах - каже, що вона завищена", - резюмував Дзекон.

Як повідомлялося, ТОВ "Консалтингова фірма "Острів" в результаті проведеної оцінки визначило вартість приналежних державі 92,79% акцій "Укртелеком" у суму, яка на кілька десятків мільйонів гривень перевищує стартову ціну.

У прес-службі Фонду держмайна також поки не озвучили результат оцінки держпакету в "Укртелекомі", пояснивши це необхідністю його рецензування.

Оцінка була завершена 4 лютого. У понеділок, 7 лютого, оприлюднений проспект емісії облігацій серії "L" на 250 млн. гривень, яку "Укртелеком" планує провести вже у лютому.

За словами глави правління "Острова" Олексія Амфітеатрова, в ході оцінки оператора планована емісія облігацій враховувалася.

Після отримання результатів оцінки ФДМ має намір порівняти їх з пропозицією єдиного учасника конкурсу з продажу держпакета - ТОВ "ЕСУ" - і вибере більшу вартість.

Українська "дочка" австрійської консалтингової компанії EPIC - ТОВ "ЕСУ" - подала єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому", запропонувавши за держпакет суму, яка лише на 10 гривень перевищує стартові 10,5 млрд. гривень.

При цьому найбільш ймовірні, на думку учасників ринку, інвестори - російське ВАТ "Мобільні ТелеСистеми" і холдинг "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова - відмовилися від участі в конкурсі, порахувавши українського оператора переоціненим.

Через наявність лише однієї заявки ФДМ скасував процедуру конкурсу та призначив додаткову оцінку держпакету.

Читайте також:

Фонд держмайна знайшов оцінювача для "Укртелекому"

Семенюк: приватизація Укртелекому буде "похлєщє" Одеського припортового

Фонд держмайна визначився, що продаватиме в 2011 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: