Керівник "Укрзалізниці" подав заяву про звільнення

Заяву має розглянути на своєму засіданні Кабмін.

Керівник державної "Укрзалізниці" Войцех Балчун написав заяву про звільнення.

Її мають розглянути на сьогоднішньому засідання Кабміну. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Він прийняв це рішення самостійно. Я це рішення поважаю. За цей рік - хто би що не казав - у залізниці відбулись у тому числі і позитивні зміни. Я хочу подякувати йому за роботу. Сказати про те, що я розумію, що він працював у достатньо важких умовах, це надзвичайно складне підприємство. Але дуже важливо в цьому підприємстві змінювати не тільки керівника, а змінювати систему управління: незалежний менеджмент, незалежна наглядова рада", – зазначив Гройсман.

Уряд налаштований на задоволення заяви Балчуна, адже сьогодні розглянуть питання про призначення тимчасового виконувача обов'язків керівника "Укрзалізниці".

"Ми одразу ж маємо оголосити новий конкурс на пошук найкращого кандидата на управління цим важливим підприємством", – сказав прем'єр-міністр.

Основний кандидат на в.о. керівника – перший заступник міністра інфраструктури та керівник наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов. Саме він перед призначенням Балчуна тимчасово керував "Укрзалізницею".

Гройсман сподівається, що Балчун залишиться радником нового керівника "Укрзалізниці". А причиною звільнення відставки глава уряду назвав "особисті обставини Балчуна".

 

Це була( найскладніша і найважливіша місія в моєму бізнесовому житті. Країна, де, до цього, я був лише раз. Інші корпо...

Опубліковано Войцех Балчун 9 серпня 2017 р.

Нагадаємо, в Балчуна був конфлікт зі своїм безпосереднім керівником – міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. Балчун постійно казав про покращення справ на підприємстві, а Омелян усе піддавав сумніву та говорив про збитки. Дійшло до того, що "Укрзалізницю" вивели з-під прямого підпорядкування Мінінфраструктури.

Раніше Омелян висловив сподівання на якомога швидшу відставку Балчуна. За його словами, 5 червня цього року в Балчуна закінчився термін контракту і він повинен піти через те, що не виправдав очікувань. 

Своєю чергою Балчун раніше заявляв що, у разі неподовження контракту "вершки від реформування залізниці збере інший керівник", бо "часто той, хто бере на себе цю роботу, не зможе залишитися в компанії до того моменту, коли з'явиться результат". 

Нещодавно Балчун підловив Омеляна на некомпетентності. Балчун вважає, що заявами про відставку керівництва установи Омелян прикриває власну некомпетентність і непрофесійність. 

Ще 20 квітня Омелян заявив про готовність голосувати за відставку Балчуна. За словами міністра інфраструктури, у нього тоді було три кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". Зокрема серед них колишні залізничники, а також західноєвропейські фахівці, але він не назвав імен.

Раніше глава українського уряду Володимир Гройсман публічно підтримав главу "Укрзалізниці" у конфлікті з Омеляном.

Залиште свій коментар