Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник "Укрзалізниці" розповів, коли та наскільки здорожчають квитки на поїзди

Протягом року ціни хочуть підвищити двічі.

До кінця 2018 року "Укрзалізниця" планує підвищити на 20-24% ціни на квитки на пасажирські поїзди. Запланували зростання вартості в два етапи, по 10-12% кожен – у другому та в третьому (чи четвертому) кварталах.

Про це в інтерв'ю УНІАНу розповів виконувач обов'язків голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Ми три роки не підвищували ціну на пасажирські перевезення. Це збільшило збитки від пасажирських перевезень. Є багато прикладів, коли автобусні перевезення дорожчі від залізничних. Наприклад, ціна плацкарти Київ-Костянтинівка - 88 гривень, а автобус коштує 300-500 гривень. Вартість не може бути настільки дешевшою, адже залізничний транспорт зручніший", - сказав Кравцов.

Також планують поділити пасажирські перевезення на класи.

"Ми плануємо дерегуляцію несоціальних перевезень. Це перевезення в СВ і "Інтерсіті+". Тут ми не виконуємо соціальну функцію, оскільки квитки там недешеві, і у нас повинна бути можливість встановлювати ціну самостійно, залежно від дня тижня, пори року, часу продажу, наповнюваності. Зараз у нас є коридор підвищення ціни відповідно з інструкціями щодо тарифу", - зазначив керівник "Укрзалізниці".

Раніше фінансовий директор "Укрзалізниці" Андрій Рязанцев заявляв, що після підрахунків перевізник очікує отримати понад 11 мільярдів гривень збитку від пасажирських перевезень за підсумками 2017 року.

Відео"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків – економічні новини

"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків.Тепер онлайн можна знайти маршрути з пересадкою.За минулий рік в Україні закрилось 800 банківських відділень. Причина такого масового скорочення – економія. Київ увійшов до десятки європейських міст із найдорожчою нерухомістю.

"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків – економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції