Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник "Укрзалізниці" розповів, як покращиться сервіс у поїздах після здорожчання проїзду

На покращення послуг для пасажирів запланували 5 мільярдів гривень інвестицій.

В Україні від травня на 12% подорожчає проїзд у потягах. "Укрзалізниця" планувала підвищити тарифи ще від 1 квітня. Та лише зараз завершується узгодження нових тарифів. Це не єдине подорожчання залізничних квитків. До кінця року ціни піднімуть ще на 12%. Наприклад, вартість проїзду в купе нічним потягом у середньому зросте на 100 грн.

Виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов у прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1" запевнив, що разом із підвищенням цін на проїзд покращать і сервіс та якість надання послуг.

"Звичайно, так (покращиться сервіс). Від подорожчання квитків на проїзд ми цього року маємо отримати приблизно 400-500 мільйонів гривень. При цьому на цей рік ми запланували капітальні інвестиції в пасажирське господарство близько 5 мільярдів гривень. Якщо казати в конкретних вагонах, то це – приблизно 200 нових вагонів і капітально відремонтованих ми плануємо запустити цього року. Це більше, ніж 10 повних складів потягів. Нові вагони – відремонтовані або новопридбані – можуть бути основною запорукою кращого сервісу для пасажирів. У старих вагонах це робити набагато важче", - сказав Кравцов.

Він також розповів про "революцію" у системі прибирання у поїздах та боротьбі із тарганами.

Раніше повідомлялося, що Україна готується до співпраці з одним із найбільших у світі виробників поїздів.

ВідеоОчільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

В Україні з травня на 12% подорожчає проїзд у потягах. Це не єдине подорожчання залізничних квитків. До кінця року ціни піднімуть ще на 12%. Про ціни і про те, чи зміниться якість послуг на залізниці, говоримо з Євгеном Кравцовим, очільником "Укрзалізниці".

Очільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції