Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівника "ПриватБанку" хочуть через суд звільнити з роботи

Позов подала профспілка фінустанови.

Профспілкова організація співробітників "ПриватБанку" хоче звільнення голови правління цієї фінустанови Петра Крумханзла й подала позов до суду.

23 грудня 2019 року Печерський районний суд Києва відкрив провадження у цивільній справі №757/66492/19-ц за позовом первинної профспілкової організації співробітників "ПриватБанку" про оскарження бездіяльності наглядової ради і про зобов'язання звільнити голову правління фінустанови Петра Крумханзла шляхом розірвання трудового договору. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

У Єдиному державному реєстрі судових рішень серед відповідачів зазначено державний "ПриватБанк", як третю особу - Крумханзла.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва 25 листопада 2019 року відкрив провадження в цивільній справі за позовом первинної профспілкової організації співробітників "ПриватБанку" до всіх членів наглядової ради банку про визнання трудових контрактів недійсними.

НБУ у вересні 2019 року погодив дев’ятьох незалежних членів наглядової ради "ПриватБанку" на чолі з Шерон Іскі.

Націоналізація "ПриватБанку" відбулася 18 грудня 2016 року. Відтоді тривають судові позови - колишні власники намагаються повернути фінустанову. Натомість НБУ вимагає від них повернення коштів.

Згідно з даними Нацбанку, "ПриватБанк" на 1 жовтня 2019 року за розміром загальних активів (525,746 млрд грн) посідав перше місце серед 76 українських банків.

Відео Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

Визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій "ПриватБанку". Господарський суд столиці призупинив відповідне провадження на етапі дебатів. До закінчення розгляду іншої - пов'язаної справи. Учасників процесу про це не попередили, і на заплановане засідання вони прийшли. Але до суду потрапити не змогли: анонім повідомив про замінування.  

Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції