Уряд склав "чорний список" керівників банків

Міжвідомча комісія не задоволена роботою керівників п'ятьох банків, серед яких "Родовід Банк", банк "Київ" та державний "Ощадбанк". Є також претензії до Міністерства фінансів.

Голова Міжвідомчої комісії, віце-прем'єр-міністр Володимир Сівкович доручив підготувати проект доповіді прем'єр-міністру Миколі Азарову щодо незадовільної роботи керівників банків.

Зокрема, Міжвідомча комісія визнала вкрай незадовільними заходи, що вживаються стосовно розв'язання проблеми повернення кредитів, виданих державними банками або банками із значною державною часткою.

У "чорний список" потрапили ВАТ "Ощадбанк", АТ "Укрексімбанк", ПАТ "Родовід Банк", ПАТ "АКБ "Київ", ПАТ АБ "Укргазбанк", керівники Міністерства фінансів України, державних органів та правоохоронних органів щодо ефективного розв'язання проблеми повернення кредитів, виданих державними банками або банками із значною державною часткою.

Також визнано недостатньою роботу Мінфіну стосовно виконання рішень комісії та підготовки пропозицій щодо внесення відповідних змін до законодавства з метою усунення причин неповернення кредитів державним банкам.

Крім того, члени комісії визнали незадовільними заходи реагування з боку окремих державних органів на факти звернення банків щодо неповернення їм кредитів.

Разом з тим Міжвідомча комісія доручила Мінфіну та ГоловКРУ за участю Національного банку України провести аналіз фінансового стану та управлінської дисципліни банків, а також дослідити питання ефективності програми фінансового оздоровлення банків та її виконання.

Раніше в Міністерстві фінансів заявили, що докапіталізація держбанків "потягне" на 23 мільярди грн. Річний план із залучення коштів на внутрішньому ринку виконаний у січні-вересні на 83,3%, отримано 98 млрд грн.

Читайте також:

Уряд: докапіталізація держбанків "потягне" на 23 мільярди

Swedbank може піти з України

МВФ відзначив зростання ризиків у банківській сфері

Українські банки підвищують тарифи на свої послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: