Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проти Фощія раніше вже відкрили кримінальні провадження.

Три тисячі доларів хабара – за документи на видобуток торфу. Прокуратура затримала заступника голови Державної служби геології та надр України Миколу Фощія. Він вимагав гроші від представників бізнесу. Скандал навколо його персони виник іще під час призначення на посаду. Уже тоді під час конкурсу було відомо, що у Миколи Фощія за плечима кілька кримінальних проваджень.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Три тисячі 100-доларовими купюрами, викладені в багажнику - заступника голови Держгеології Миколи Фощія викрили у власному авто. Як стверджують правоохоронці, він уже встиг покласти гроші в кишеню. Але на цей час за ним уже стежили. Нині він - у слідчому ізоляторі.

"Просто в салоні, куди він вже встиг покласти ці гроші, вони були вилучені під час затримання. Йому ще про підозру не оголошено, але в порядку статті 208 його затримано".

А це - від п'яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Від підпису службовця залежали всі дозволи на розробку родовищ нафти, газу, навіть піску та щебеню. Саме за допомогу з документацією з видобутку торфу, за інформацією генпрокурора, заступник голови і вимагав три тисячі доларів.

ВідеоКерівника держслужби геології та надр затримали на хабарі у 3 тисячі доларів

3 тисячі доларів хабаря за документи на видобуток торфу. Прокуратура затримала заступника голови Державної служби геології та надр України Миколу Фощія. Він вимагав гроші від представників бізнесу. Скандал навколо його персони виника ще при призначенні на посаду. Вже тоді під час конкурсу було відомо, що у Миколи Фощія за плечима кілька кримінальних справ.

Керівника держслужби геології та надр затримали на хабарі у 3 тисячі доларів

Хоча скандали навколо Миколи Фощія не вщухали давно. У жовтні 2016 року на засіданні комісії Нацагентства з питань держслужби Микола Фощій сам розповідає про кримінальне провадження проти нього за несвоєчасну виплату зарплат. Правоохоронці – підтверджують:

"Наразі ми можемо говорити про суму, яка перевищує один мільйон гривень".

Своїм заступником з економічних питань казенного підприємства "Південукргеологія", яку тоді очолював, призначив власного сина. Як згодом дізналися журналісти, поки працівники сиділи без зарплати, син із дружиною відпочивав в екзотичних країнах.

Усе задеклароване житло держслужбовця - у Дніпропетровській області, кілька земельних ділянок у різних областях і жодного місця проживання в Києві. Хоча живе чиновник саме в столиці.

Нині прокуратура перевіряє причетність Фощія до інших корупційних схем, адже це не перше звернення про його вимоги хабара:

"Це був не поодинокий випадок, коли ця особа брала неправомірну вигоду. Ці факти зараз встановлюються і допитуються люди, які є свідками або постраждалими в цих оборудках".

За місцем роботи і проживання чиновника нині проводять обшуки. Уже незабаром суд обиратиме запобіжний захід.

Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції