Перейти до змісту
Кілійський судобудівельний-судоремонтний завод отримав найбільший за останні 10 років прибуток

Кілійський судобудівельний-судоремонтний завод отримав найбільший за останні 10 років прибуток

"Українське Дунайське пароплавство" - національний перевізник вантажів і пасажирів у Дунайському басейні та одне з найбільших транспортних підприємств у Європі.

Структурний підрозділ акціонерної компанії "Українське Дунайське пароплавство" Кілійський суднобудівельний-судноремонтний завод у першому півріччі 2020 року отримав найбільший за останні 10 років прибуток у розмірі 4,1 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури з посиланням на главу відомства Владислава Криклія, який відвідав завод учора, 14 жовтня.

"Україна має величезний потенціал у розвитку внутрішніх водних шляхів та зростанні річкової галузі в цілому. В складних умовах пандемії наші профільні підприємства досягають позитивних результатів у роботі. Один із таких прикладів - Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод, який сьогодні офіційно передав замовнику новозбудовану баржу. Це вперше від 2017 року. Кілійський судобудівельний-судоремонтний завод завершив І півріччя 2020 року з прибутком у розмірі 4,1 млн грн. Це найкращий результат підприємства за останні 10 років", - цитує пресслужба слова очільника відомства.

Також Криклій повідомив, що вчора, 14 жовтня, завод вперше від 2017 року передав замовнику побудовану баржу, яка перевозитиме генеральні та насипні вантажі річками Дунай та Дніпро.

Кілійський суднобудівельний-судноремонтний завод - структурний підрозділ акціонерної компанії "Українське Дунайське пароплавство", що спеціалізуються на будівництві барж, ліхтерів, плотів, понтонів, корпусів для різних видів суден. Також займається ремонтом різних типів кораблів. Розташований завод у місті Кілія Одеської області.

Відео Європейські інженери осучаснили обладнання українського нафтопереробного заводу

Європейські інженери взяли участь у модернізації обладнання українського нафтопереробного заводу. Роботи тривали три роки і обійшлися майже в мільярд гривень. Нафтовики кажуть, що це дасть можливість остаточно відмовитись од російських реактивів для виробництва бензину і поліпшити якість палива.     

Європейські інженери осучаснили обладнання українського нафтопереробного заводу


 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин