Кількість безробітних у світі досягла історичного максимуму

З 2007 року - після початку світової економічної кризи - кількість безробітних в усьому світі зросла більш ніж на 30 мільйонів.

Після світової фінансової кризи кількість безробітних у світі досягла найвищого показника в історії – 210 мільйонів людей, свідчать дані спільної доповіді Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Міжнародної організації праці (МОП).

За оцінками фахівців, з 2007 року в усьому світі кількість безробітних зросла більш ніж на 30 мільйонів. При цьому ознаки швидкого зниження безробіття практично відсутні.

Через два роки після початку світової економічної кризи в багатьох країнах безробіття залишається на рекордно високому рівні.

За оцінками МОП, у найближче десятиліття буде потрібно приблизно 440 мільйонів нових робочих місць для нових учасників ринку праці, і ще більша кількість робочих місць для ліквідації безробіття, викликаного кризою.

МВФ додає, що відновлення сукупного попиту є одним із найкращих засобів для зниження рівня безробіття. При цьому, на думку фонду, в якості загальної стратегії для більшості розвинених країн не слід посилювати податково-бюджетну політику до 2011 року, оскільки це може підірвати пожвавлення економіки.

Читайте також:

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років

Нова хвиля кризи в США: у сотень тисяч людей забирають квартири за борги

Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: