Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість рахунків українців у польських банках зросла майже в півтора раза

Третина українців хочуть залишитися жити в Польщі назавжди.

Упродовж року кількість рахунків, які відкрили українські громадяни у польських банках, зросла на понад 40%.

Нині в польських банках іноземці відкрили понад 600 тисяч рахунків. Торік таких було 424 тисячі. Про це пише "Dziennik. Gazeta Prawna". Більшість рахунків відкрили саме українці, які перебувають там на заробітках. Більшість польських банків пропонують обслуговування клієнтів українською мовою.

Водночас 51% українських заробітчан задоволені комфортом праці в Польщі, 30% - швидше задоволені. Про це свідчать результати опитування фірми Otto Work Force Polska. Найбільше респондентам подобаються взаємовідносини із безпосереднім шефом, колегами по роботі, а також умови праці. На запитання чи вони би хотіли залишитися у Польщі на постійне проживання, 34% опитаних громадян України відповіли – "так", стільки ж мають намір регулярно приїжджати до Польщі на заробітки, але жити хочуть в Україні, 15% планують виїхати одразу після завершення контракту, а 3% - якомога швидше.

З яких країн українські заробітчани перераховують додому найбільше грошей, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоУкраїнські заробітчани перевели додому майже 10 млд доларів - економічні новини

Найбільше грошей українці надсилають  з Польщі - понад 3 мільярди доларів. На другому місці - Росія, на третьому - США.Українські діти їздитимуть за кордон по-новому. Уряд вніс зміни в правила перетину держкордону громадянами України. Укрзалізниця удвічі збільшила кількість рейсів з Києва до Бердянська.Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Українські заробітчани перевели додому майже 10 млд доларів - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції