Кількість вакансій в Україні збільшилася вдвічі

Найменше у вересні 2010 року роботодавці потребують студентів без досвіду роботи і фахівців сфери вищого менеджменту, найбільше - продавців.

Кількість вакансій в Україні в порівнянні з початком 2010 року збільшилася в 2 рази. За даними дослідження, така ж динаміка простежується і в порівнянні з вереснем 2009 року.

Дослідження фахівців показало, що лідером за кількістю відкритих вакансій у вересні 2010, як протягом усього цього року, залишається сфера продажів - 22,2% від загальної кількості вакансій вересня.

У той же час, найменше у вересні 2010 року роботодавці потребують студентів без досвіду роботи і фахівців сфери вищого менеджменту - там всього по 1,8% від загальної кількості вакансій місяця, причому кількість вакансій для менеджерів вищої ланки стабільно зменшується на 1,5 - 2% протягом усього 2010 року.

Невелику, але стабільну динаміку зростання вакансій протягом 2010 року показує сфера "банки, інвестиції" - на 0,4 - 0,5% щомісяця, але у вересні кількість вакансій у цій сфері зросла на 2,3%, що закономірно у зв'язку із закінченням сезону відпусток і приходом осені.

Між тим, негативну динаміку за останній місяць показує кількість резюме. Так, на даний момент їхня кількість навіть менша, ніж була в серпні 2009 року - 75,3% зараз проти серпневих 76%. Але в цілому, в 2010 році здобувачі залишають на 10% більше резюме, ніж у минулому році.

Як повідомлялося раніше, найпопулярнішою серед українців вакансією липня 2010 стала позиція "Генеральний директор" - вона отримала найбільшу кількість відгуків зацікавлених претендентів.

Читайте також:

Депутати збираються збільшити робочий день до 12 годин

В Україні зменшилася кількість безробітних

Кількість безробітних у світі досягла історичного максимуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: