Кінах: програма для АРК - тільки початок

Кінах стверджує, що ухвалення програми розвитку АР Крим - це перший крок на шляху до довгострокового стратегічного розвитку України.

Міністр економіки України Анатолій Кінах відзначає, що ухвалення державної програми соціально-економічного розвитку Автономної республіки Крим до 2017 року – це один із перших кроків, щоб країна почала свій довгостроковий стратегічний розвиток.

Про це А.Кінах заявив сьогодні на нараді з адміністративно-господарським активом автономії, яка проходить у Сімферополі під керівництвом прем`єр-міністра України Віктора Януковича.

«Ця (програма – Прим.Ред.), по суті, – один із перших кроків на рівні уряду України, щоб країна почала довгостроковий стратегічні розвиток,» - зазначив міністр економіки.

За його словами, в ухваленні короткострокових програм або, як він висловився, «пожежних рішень», мало сенсу. Країні потрібні довгострокові програми, впевнений міністр.

За словами А.Кінаха, новизна й прогресивність держпрограми соціально-економічного розвитку АРК до 2017 року в тому, що в ній зібраний цілий комплекс раніше прийнятих або таких, що розробляються зараз, програм із розвитку кримської автономії.

Зокрема, в програму розвитку автономії до 2017 року включено концепцію розвитку морського узбережжя Криму, концепцію розвитку здравниць і курортів таких, як Євпаторія, Ялта та інших, програму соціального розвитку півострова і низку інших програм.

За словами А.Кінаха, подібні довгострокові програми будуть прийняті й в інших регіонах України.

«Найближчим часом такі програми прийматимуться,» - сказав міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: