Кінах розповів МВФ про перспективи України

Офіційна делегація України під керівництвом міністра економіки бере участь у щорічних зборах Керуючих МВФ та Світового банку в Вашингтоні.

Анатолій Кінах
УНІАН
Кінах запевнив МВФ і Світовий банк, що політика українського уряду будь-що-будь залишиться стабільною.
Офіційна делегація України під керівництвом міністра економіки Анатолія Кінаха бере участь у Щорічних зборах Керуючих МВФ та Світового банку в Вашингтоні. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу міністра.

Зокрема, міністр економіки України взяв участь у засіданні круглого столу за участю представників Українсько-американської ділової ради. Доповідь Анатолія Кінаха стосувалася поточного економічного становища в Україні, пріоритетів її міжнародної торговельної політики та інвестиційного клімату, а також перспектив його покращення, зауважує прес-служба.

Анатолій Кінах поінформував присутніх про перспективи економічного розвитку України у найближчий період. Міністр наголосив, що політика українського уряду залишатиметься стабільною і буде спрямованою на підвищення ролі приватного капіталу. Він відзначив нещодавнє відкриття представництва Укрексімбанку в США та наголосив на необхідності реформування зазначеного банку з метою підвищення його ролі у підвищенні експортного потенціалу України.

Стратегічними завданнями уряду керівник делегації визначив укладення Угоди про вільну торгівлю з ЄС, вступ до СОТ, податкову, земельну та адміністративну реформи, реформу судової та пенсійної систем.

Міністр відповів на запитання членів Українсько-американської ділової ради, які стосувалися заходів уряду з покращення інвестиційного клімату та стану вирішення окремих інвестиційних питань.

Керівник економічного відомства відзначив, що подальший економічний розвиток буде підтримуватись за рахунок збереження позитивної динаміки як внутрішнього, насамперед інвестиційного, так і зовнішнього попиту. "Питання зміцнення експортної політики України, - наголосив Анатолій Кінах, - мають постійно бути в центрі уваги. Ми ставимо завдання формування потужної експортної політики і головне тут – пріоритет українських економічних інтересів, впровадження заходів, спрямованих на збільшення конкурентоспроможності українських товарів як на зовнішніх, так і на внутрішньому товарних ринках. Саме це ми закладаємо в наші наробки".

Анатолій Кінах також висловив сподівання, що українські та міжнародні об’єднання у сфері підприємницької діяльності і надалі будуть сприяти розвиткові малого та середнього бізнесу.

За інформацією прес-служби, протягом наступних трьох днів делегація візьме участь у засіданнях Міжнародного валютно-фінансового комітету, Комітету розвитку та Пленарному засіданні Щорічних зборів, а також проведе двосторонні зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку.

Зі свого боку, американська сторона пообіцяла надалі підтримувати Україну на шляху до Світової організації торгівлі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: