Кінах: ситуація навколо ОПЗ псує імідж України

Анатолій Кінах заявляє про можливе погіршення міжнародного іміджу України через припинення приватизації Одеського припортового заводу.

Одеський припортовий завод
Припинення приватизації ОПЗ для міжнародної громадськості свідчить про непослідовність України, впевнений міністр економіки.
Міністр економіки Анатолій Кінах заявляє про можливе погіршення міжнародного іміджу України у зв'язку з припиненням приватизації Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область). Про це повідомляє агенція "Українські Новини” з посиланням на прес-службу Міністерства економіки.

"Припинення процесу приватизації ОПЗ негативно вплине на міжнародний імідж України перед світовою громадськістю як країни, що непослідовна у своїх діях", - сказано в повідомленні.

Також Кінах наголошує, що надходження від приватизації є основними для наповнення бюджету на 2007 рік, а передбачуваний дохід від приватизації ОПЗ становить значну частину надходжень від приватизації. "Тому припинення приватизації цього підприємства створює серйозний ризик для безперебійної виплати зарплат, пенсій, соціальних виплат, компенсацій і дотацій", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 12 вересня Кабінет міністрів звинуватив президента Віктора Ющенка у свідомому зриві наповнення держбюджету-2008 у зв'язку з призупиненням приватизації ОПЗ. 12 вересня Ющенко призупинив затверджені Кабміном умови конкурсу з приватизації ОПЗ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: