Кінах за координацію дій НБУ й уряду

Міністр економіки Анатолій Кінах виступає за стабільну валютно-курсову політику Національного банку й координацію такої політики з урядом.

Гроші, 50 гривень
І голова Нацбанку, і міністр економіки заявляють про недоцільність штучної ревальвації гривні.
Міністр економіки Анатолій Кінах виступає за стабільну валютно-курсову політику Національного банку й координацію такої політики з урядом. Про це він заявив журналістам. 

"Повинні бути погоджені дії Нацбанку й уряду", - сказав він. Міністр додав, що уряд виступає проти штучної ревальвації гривні. 

"Уряд ніколи не допустить ситуації 2005 року, коли штучно була ревальвована гривня, від чого постраждали експортери й прості громадяни", - сказав він. 

Кінах зазначив, що проект державного бюджету на 2008 рік розробляється, виходячи з курсу гривні 4, 95-5,25 UAH/USD. 

Водночас міністр економіки зауважив доцільність поетапної лібералізації валютно-курсової політики в більш віддаленій перспективі. 

"Поступово ми будемо лібералізувати валютно-курсову політику. На сьогодні істотних змін її не передбачається", - сказав Кінах. 

Як повідомляло агентство, Кабінет Міністрів прогнозує середньорічний курс гривні в 2008 році в межах 4, 95-5,25 UAH/USD. 

У квітні Рада Національного банку оприлюднила прогноз середньорічного курсу гривні 4, 95-5,25 UAH/USD на 2008 рік. 

Наприкінці липня перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров прогнозував стабільність курсу гривні, а на початку липня голова НБУ Володимир Стельмах заявив про недоцільність ревальвації гривні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: