Кіпрські банки дозволили росіянам вивести заморожені санкціями гроші - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Банки Кіпру рекомендують клієнтам з Росії відмовитися від доларових розрахунків.

Російським власникам "санкційних" рахунків, кіпрські банки все ж дозволили забрати свої кошти, попри те, що вони раніше були замороженні згідно із санкціями США.

Про це в інтерв'ю РБК повідомив директор кіпрської консалтингової фірми B2B Lateral Thinking Solutions Костас Деметріадес.

"На тлі американських санкцій, кіпрські банки рекомендують російським клієнтам виконувати транзакції в валютах, відмінних від долара США, тому що може виникнути проблема на стороні американського" - каже Деметріадес.

Інформацію, що росіянам дозволили закрити рахунки та забрати гроші, підтвердили також кілька незалежних джерел у банках Кіпру. А ось у Міністерстві фінансів Кіпру інформацію із замороженням рахунків підтверджувати не стали, хоча натякнули, що змушені рахуватися з новим списком санкцій після ухвалення в США закону CAATSA.

Нагадаємо, раніше міністерство фінансів США домоглось заморожування на Кіпрі рахунків російських мільярдерів Олега Дерипаски і Віктора Вексельберга, щодо яких введені американські санкції.

ВідеоБрюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків

Ще пів року санкцій проти Російської Федерації. Брюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків, високопосадовців та військових офіцерів, котрі причетні до анексії Криму та окупації Донбасу. Візові заборони та арешти активів для 155 осіб та 44 суб'єктів будуть чинні до 15 березня 2019 року. 

Брюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції