Кириленко проти бюджету Януковича

Голова Політради НУ-НС В’ячеслав Кириленко запевняє, що у 2008 році країна не буде жити за державним бюджетом, розробленим урядом Віктора Януковича.

Голова Політради Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” В’ячеслав Кириленко запевняє, що у 2008 році країна не буде жити за державним бюджетом, розробленим урядом Віктора Януковича.

Як передає УНІАН, про це він заявив, коментуючи наміри народних депутатів скликати 20 вересня засідання Верховної ради для прийняття бюджету на наступний рік. За словами Кириленка, навіть ті, хто його представлятиме у неіснуючому парламенті, розуміють, що це політичний крок, спрямований тільки на демонстрацію цього документу з метою передвиборчої агітації.

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
В'ячеслав Кириленко вважає, що уряд розробив бюджет соціального обману
“Безумовно, що у 2008 році країна не буде жити за бюджетом Януковича”, - заявив Кириленко. За його словами, “після створення демократичної коаліції у новому парламенті ми будемо вносити свій проект бюджету на 2008 рік, в якому будуть враховані всі соціальні ініціативи президента Віктора Ющенка, які є реальними і прорахованими, та інші суттєві пропозиції економічного характеру, а не бюджет соціального обману від Партії регіонів”.

“Ми це зробимо до 15 грудня, як цього і вимагає бюджетне законодавство.” – наголосив Кириленко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: