Китайська Барбі обвалить долар?

У США набирає обертів боротьба з китайськими іграшками: дрібні магніти і токсична фарба, що містяться в цих іграшках, можуть зашкодити дітям.

долар
(Фото: piperreport.com)
Один із найбільших американських виробників - компанія Маттел - удруге за останній місяць відкликає свої забавки, зроблені в Піднебесній. Дрібні магніти і токсична фарба, що містяться в цих іграшках, можуть зашкодити дітям, - застерігають фахівці. Відтак, вилученню підлягають майже 20 мільйонів ляльок у всьому світі (в тому числі і найпопулярніша - Барбі).

Ляльки Барбі, Бетмени, герої "Вулиці Сезам" та популярного мультфільму "Тачки" – саме їх визнали вкрай небезпечними для дітей. Відтак, з полиць іграшкових крамниць їх забирають найпершими.

Забавки забракували з двох причин. У фарбі, якою їх розмальовували, виявили перевищений вміст свинцю. Експерти кажуть, навіть малої дози вистачить, аби завдати дитячому організму непоправної шкоди. Але понад усе переймаються дрібними магнітами: до ляльок вони прикріплені ненадійно, тож дитина може відірвати їх і проковтнути.

“Зроблено в Китаї” - після прочухану, що його китайській іграшковій індустрії вдруге за останній місяць завдають США, цей напис стає "чорною міткою".

Барбі-шахідка
Барбі визнали вкрай небезпечною для дітей (Фото: lenin.ru)
На початку серпня Маттел вилучила з продажу півтора мільйона іграшок, розмальованих у Китаї токсичною фарбою. Директор місцевої фабрики не витримав такої напасті і повісився на власному складі. Але репутацію Китаю це не врятувало.

У Піднебесній виготовляють майже 70 відсотків іграшкової продукції світу, і хоча тамтешні виробники квапливо посилили контроль за якістю, у Штатах уже стартувала антикитайська кампанія. Вашингтон перейнявся ідеєю запровадити щодо Пекіна торгівельні санкції та ще й погрожує бойкотувати Олімпіаду-2008.

У відповідь Пекін має лише один козир - трильйонний резерв долара, який може обвалити валюту США одним заходом.

Бетмен
У фарбі, якою, напевне, розмальовували і цього Бетмена, виявили перевищений вміст свинцю (Фото: toyotter.com)

ВідеоКитайська Барбі обвалить долар?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: