Китайська компанія збирається купити Volvo

Власника може змінити відомий шведський автомобільний бренд Volvo, що належить американській автомобільній корпорації Ford.

Глобальна економічна криза до невпізнання перекроїла світову карту автомобільної промисловості: деякі бренди просто зникли, багато змінили свою національну приналежність.

Як повідомляють сьогодні провідні світові агентства новин, власника може змінити і відомий шведський автомобільний бренд Volvo, що належить американській автомобільній корпорації Ford.

Ford Motors Inc. опублікував у середу, 23 грудня, комюніке, згідно з яким корпорація підписала попередню угоду про продаж Volvo китайській автомобільній компанії Zhejiang Geely. Вартість угоди не називається, проте згідно з оцінками фахівців вона складе близько 2,3 мільярда доларів. Відзначимо, що в 1999 році Ford заплатив за Volvo 6.45 мільярда доларів.

Планується, що операція буде завершена до кінця першого кварталу 2010 року після отримання всіх необхідних дозволів від регулюючих органів.

Відзначимо, що в Китаї, з високою часткою ймовірності, опиниться і другий шведський бренд - SAAB. Корпорація Beijing Automotive Industry Holding запропонувала General Motors 200 мільйонів доларів за виробничу лінію SAAB після ліквідації бренду.

Як повідомлялося, американському автогігантові General Motors (GM) не вдалося домовитися з потенційними покупцями свого шведського підрозділу Saab.

У зв'язку з цим шведський автовиробник з часом припинить своє існування, хоч і буде ще якийсь період надавати гарантійне обслуговування.

Пізніше з'явилася інформація, що голландська фірма Spyker Cars, яка виробляє спортивні автомобілі, несподівано знову заявила про свій намір придбати шведську компанію Saab, що входить до складу американського концерну General Motors.

Нова пропозиція містить 11 пунктів, які повинні вирішити проблеми, що призвели до зриву попередніх переговорів.

Читайте також:

SAAB хочуть ліквідувати, а частину продати китайцям

Китайські автобудівники об’єднаються у мегакорпорацію

Hummer продали китайцям за 150 мільйонів доларів

General Motors передумав продавати Opel

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: