Китайські автобудівники об’єднаються у мегакорпорацію

Китайські автомобільні компанії об’єднуються для того, щоб створити найбільшого виробника міні-автівок.

Китайський автомобілебудівник Chongqing Chang'an Automobile Group і державна корпорація авіаційної промисловості AVIC домовилися об'єднати активи з метою створення найбільшого автовиробника в сегменті міні-автомобілів.

Об'єднання компаній проходить в рамках планів уряду по консолідації фрагментарного авторинку КНР.

AVIC отримає 23% акцій в Changan Automobile в обмін на продаж своїх найбільших автомобільних активів - Harbin HF Automobile Industry, Jiangxi Changhe, Harbin Dongan Auto Engine, Suzuki і Mitsubishi.

Нове об'єднання планує активний вихід на ринок до 2012 року, до кінця якого планується випустити під власним брендом більше 2,6 млн автомобілів, а до 2020 року продати не менше 5 млн одиниць.

Йєль Чжан, аналітик по світовому авторинку CSM Worldwide назвав злиття "розумним рішенням". Він відзначив, що реструктуризація дозволить китайським автовиробникам консолідувати боротьбу в сегменті міні-автомобілів, де друге місце за обсягом продажів займає Chongqing Changan.

Третє і четверте місце розділяють Changhe Auto і Harbin HF, а лідером виступає SAIC-GM-Wuling, спільне підприємство General Motors, SAIC і Wuling.

Відзначимо, реструктуризація може означати консолідацію автомобільної промисловості Китаю, якого домагається уряд. У Китаї в даний час налічується більше 80 виробників автомобілів, що конкурують за вузькі ринкові сегменти авторинку.

"Набагато легше буде домогтися одержання прибутку в секторі автомобільної промисловості, якщо сприяти об'єднанню зусиль серед автовиробників, а не сподівається, що вони зможуть самі стати сильніше і потужніше", - заявив віце-прем'єр промисловості та інформаційних технологій КНР Мяо Вей.

Уряд КНР має намір скоротити кількість найбільших автовиробників з 14 до 10, а також створити в країні дві найбільших автовиробника з річним оборотом кожного з них не менше 2 млн автомобілів на рік.

Читайте також:

Найгарячіші авто на тюнінг-шоу SEMA

Азіатські автомобілі визнано найбільш надійними

"АвтоВАЗ" опинився на межі банкрутства

Toyota розробляє нову машину за 10 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: