Китайський банк найдорожчий у світі

Індустріально-комерційний банк Китаю за підсумками торгів в понеділок вийшов на перше місце по капіталізації серед світових банків.

Китайський банк найдорожчий у світі
Індустріально-комерційний банк Китаю (ICBC).
Індустріально-комерційний банк Китаю (ICBC) за підсумками торгів в понеділок вийшов на перше місце по капіталізації серед світових банків.

У понеділок капіталізація китайського банку досягла 254 мільярдів доларів після підвищення ціни акцій на 2,68% - до 5,75 юанів. Ці показники перевищили об'єм капіталізації американського банку Citigroup, що зайняв з 251 мільярдом доларів друге місце в списку лідерів за підсумками останніх торгів. Також до трійки увійшов міжнародний HSBC Holdings з капіталізацією 215 мільярдів доларів. 


Основними причинами лідерства китайського ICBC називаються збільшення власних прибутків банку, зменшення вартості акцій американського банку Citigroup і зміцнення китайської валюти - юаня - по відношенню до американського долара.

Разом з тим в кінці 2006 року китайський фінансовий гігант заявив про загальний річний прибуток у 24 мільярди доларів, тоді як банк Citigroup - один з головних конкурентів ICBC на світовій фінансовій арені – оголосив про загальний прибуток у 90 мільярдів доларів за аналогічний період.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: