Китайці скаржаться на умови праці

Працівники фабрики, яка випускає іграшки для компанії "Уолт Дісней", звинуватили компанію в наднормовій роботі.

Працівники фабрики „Цзінь Да”, яка випускає іграшки для компанії "Уолт Дісней", в китайському місті Шеньчжен направили в місцеве Управління праці скаргу, в якій звинуватили компанію в організації наднормових робіт і оплату праці нижче прожиткового мінімуму, повідомляють китайські ЗМІ.

Гонконгівська організація "Студенти і вчені проти неправомірних корпоративних дій" підтримала працівників і висунула звинувачення в адресу компанії „Уолт Дісней” в системі роботи, при якій працівників примушують працювати на межі можливостей на цій китайській фабриці.

Як повідомила китайська газета "Чайна дейлі", робочі „Цзінь Да” одночасно виразили стурбованість, що можуть втратити роботу, оскільки фабрику, на якій працює 7 тисяч найнятих працівників, збираються перенести в інший район.

Зі всіма, хто зараз працює на фабриці, підписані короткострокові контракти, в яких не уточнюється тривалість робочого дня і зарплата. Місцева влада поки що не дає чітких відповідей працівникам, зсилаючись на відсутність результатів розслідування ситуації на фабриці, проте обіцяють покарати винних, якщо факти підтвердяться.

Тим часом, прес-секретар азіатсько-тихоокеанської філії компанії „Уолт Дісней” Алланах Госс заявила, що компанія і її філії поставилися до звинувачень "зі всією серйозністю і проведуть ретельне розслідування щодо кожного пункту звинувачення".

"Ми маємо довгострокові зобов'язання щодо забезпечення безпеки і гідних умов для робочих, а також щодо створення гідних і справедливих умов для роботи", - заявила вона.

Раніше Компанія „Уолта Діснея” заявила, що має намір перевірити всі свої іграшки на заводах-виробниках і в торговій мережі після того як американська компанія Mattel Inc в кінці серпня через перевищення норми свинцю у фарбі відкликала декілька тисяч вироблених у Китаї наборів для малювання.

У липні з тієї ж причини було відкликано 19 мільйонів ляльок, машинок та інших іграшок, серед яких опинилися і популярні у всьому світі ляльки Барбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: