Китай анонсував випуск власної криптовалюти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нововведення має зміцнити основну грошову одиницю Китаю.

Центральний банк Китаю заявив про випуск власної криптовалюти країни. Вона з'явиться "найближчим часом".

Про це розповів директор департаменту платежів Центрального банку Китаю Му Чангчун, передає Bloomberg.

Точних деталей та дат, коли саме нова криптовалюта побачить світ, поки немає, Чангун лише пообіцяв, що це станеться "найближчим часом".

Також відомо, що китайська криптовалюта буде регулюватися урядом. Вона має сприяти посиленню міжнародних позицій юаню грошової одиниці КНР.

Випуск криптовалюти також пов'язаний з намаганням китайської влади взяти під контроль ринок криптовалют. Зокрема, щодо всіх криптовалют планують застосовувати державний нагляд, аналогічний до нагляду за обігом іноземної валюти в країні. Це має запобігти ризикам стрибків курсів криптовалют у майбутньому.

Раніше Facebook спільно із 28 фінансовими компаніями, серед яких PayPal, Mastercard та Visa анонсували запуск власної криптовалюти під назвою Libra. Для операцій з криптовалютою Libra буде створено спеціальний гаманець під назвою Calibra. Повноцінний запуск нового додатка запланований на 2020 рік. Calibra існуватиме в Messenger, WhatsApp, а також як самостійний додаток.

Відео У США назвали Китай "валютним маніпулятором"

Більше мільярда доларів за добу втратили найбагатші люди планети. Американська фондова біржа пережила найгірше падіння за рік. Все через загострення торговельної війни Дональда Трампа з Китаєм. Замість вигідної угоди, яку американський президент обіцяв усім ще тиждень тому, жорсткі дії та заяви з обох сторін, які ризикують вдарити по цілому світу.  

У США назвали Китай "валютним маніпулятором"

Залиште свій коментар

Вибір редакції