Китай дасть грошей на будівництво електростанції в Криму

З 4 млрд доларів інвестицій з Китаю, про які домовився Янукович, 700 млн доларів буде вкладено у будівництво парогазової електростанції в Криму.

Китай має намір інвестувати 700 млн доларів у будівництво парогазової електростанції в Криму. Про це повідомляє Адміністрація президента.

"Цей проект стане другим за величиною спільним інвестиційним проектом після проекту будівництва швидкісного залізничного сполучення аеропорту "Бориспіль" з Києвом вартістю 1 млрд доларів", - говориться в повідомленні.

Також нагадується, що за підсумками державного візиту президента Віктора Януковича Китай готовий інвестувати в інфраструктурні проекти в Україні понад 4 млрд доларів.

Зокрема, Китай збирається надати Україні бурову платформу для видобутку вуглеводнів на шельфі вартістю 200 млн доларів у рамках лізингової угоди.

Раніше міністр палива та енергетики Юрій Бойко повідомив, що крім покупки в лізинг у Китаю бурової платформи, країни також обговорюють питання безпосередньої участі китайських нафтогазовидобувних компаній у розробці українського морського шельфу.

Читайте також:

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Янукович: Україна завжди дотримувалася політики одного Китаю

Україна домовилася з Китаєм побудувати залізницю "Аеропорт "Бориспіль" - Київ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: