Китай готовий вкласти 10 млрд дол у сільське господарство України

Китай зацікавленний в імпортуватуванні з України продуктів харчування.

Китай готовий інвестувати в галузь сільського господарства України 10 млрд дол у разі наявності узгоджених сторонами конкретних проектів.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства України з посиланням на міністра аграрної політики і продовольства Миколу Присяжнюка.

В рамках візиту української делегації на чолі з головою правління Національного банку України Сергієм Арбузовим до Китайської Народної Республіки обговорювалися питання фінансування Ексімбанком Китаю інфраструктурних і агропромислових інвестиційних проектів в Україні, а також участі китайського банку у фінансових операціях на земельному ринку України.

"Китай приділяє значну увагу розвитку відносин з Україною в галузі сільського господарства. Президент Ексімбанку проінформував нас, що банк готовий забезпечити інвестиції в сільське господарство України на суму 10 млрд дол США у разі наявності узгоджених сторонами конкретних проектів", - сказав Присяжнюк.

У прес-службі відзначили, що найближчим часом Ексімбанк має намір відправити до України робочу групу, яка на постійній основі співпрацюватиме з українськими партнерами.

Керівник Мінагропроду також зустрівся з головою правління Китайської національної корпорації з розвитку сільського господарства Лінь Шенлі. Сторони обговорили перспективи і умови співпраці найпотужнішої китайської корпорації в галузі сільського господарства з Україною в сферах рослинництва, тваринництва, промислової рибної ловлі та переробки морепродуктів.

"Для конкретної роботи в Україні в жовтні цього року керівництво і фахівці корпорації відвідають Україну і зустрінуться з представниками Державної продовольчої та зернової корпорації України, агропідприємств, які займаються тваринництвом і переробкою свинини, телятини, м'яса птиці, а також українськими рибалками", - відзначив міністр.

За словами Присяжнюка, інтерес китайської сторони полягає в тому, щоб імпортувати з України продукти харчування, а також спільно з Україною реалізовувати їх на ринках інших країн.

Читайте також:

У Криму китайську гречку маскують під українську

Міністр АПК, кажучи про 4-те місце України, переплутав світ з Європою

США виділять Україні 20 мільйонів доларів на сільське господарство

Українські аграрії можуть нажитися на світовій продовольчій кризі

Африканці розвиватимуть сільське господарство на Одещині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: