Китай перевиконав план з наповнення золотовалютних резервів

Китай заявив про надмірність золотовалютних резервів країни. За перший квартал поточного року вони збілшились майже на 200 мільярдів доларів.

Керівник центробанку Китаю Чжоу Сяочуань заявив, що валютні резерви країни стали надмірними, і уряд повинен використати їх для диверсифікації інвестицій.

Валютні резерви країни збільшилися майже на 200 мільярдів доларів лише за перший квартал поточного року до більш ніж 3 трлн дол., вказуючи на потужний приплив капіталу.

"Валютні резерви перевершили розумні потреби нашої країни, і їх надмірна акумуляція привела до появи надмірної ліквідності на наших ринках, посилюючи необхідність у виведенні коштів центробанком", - сказав Сяочуань.

Китайські фахівці з питань економіки закликають уряд купувати більше активів в інших валютах, таких як євро та ієна, а також інвестувати в стратегічні види сировини, наприклад, нафту і кольорові метали.

Щоб зберегти курс юаня стабільним, Народний банк Китаю вливає величезну кількість коштів у банківську систему за допомогою купівлі зарубіжних валют у комерційних банків.

Потім Центробанк виводить зайві юані з системи через операції на відкритому ринку і підвищення депозитних норм резервування для банків. Це робиться для того, щоб не допустити припливу грошей в економіку і прискорення інфляції.

Читайте також:

Китай скупив золота на три трильйони доларів

В Україні з'явиться більше китайської продукції

У Китаї нарахували мільйон мільйонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: