Китай виділив Білорусі пільговий кредит на мільярд доларів

Китай прийняв остаточне рішення про виділення Білорусі кредиту на один мільярд доларів на пільгових умовах.

Китай прийнв рішення видати Білорусі пільговий кредит на 1 мільярд доларів для реалізації спільних проектів.

Про це заявив голова Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників У Банго, який перебував у Мінську з офіційним візитом.

"Китайський уряд прийняв рішення надати пільговий кредит розміром 1 мільярд доларів для реалізації наших узгоджених спільних проектів. Додатково також ми виділимо 70 мільйонів юанів як безоплатний грант", – сказав він.

Говорячи про двосторонні торгівельно-економічні відносини, голова парламенту КНР зазначив: "ми дотримуємося принципів взаємного зиску і взаємного виграшу".

У Банго позитивно оцінив роботу спільних компаній у Білорусії і реалізацію низки спільних проектів. Він уточнив, що йдеться про модернізацію білоруських ТЕЦ, цементних заводів, транспортної інфраструктури.

"Ми також домовилися про спільне створення супутника зв'язку, будівництво целюлозно-паперового заводу, готелю Пекін у Мінську", – сказав У Банго.

Голова парламенту КНР високо оцінив взаємодію двох країн на міжнародній арені.

"По цілому ряду міжнародних, регіональних проблем у нас або однакові, або схожі позиції, ми спільно прагнемо до демократизації міжнародних відносин. І ви, і ми проти того, щоб сильні топтали слабких", – заявив У Банго.

"Ми, зі свого боку, серйозно підтримуємо внутрішню і зовнішню політику, яка проводиться у вашій країні, всі ваші зусилля на відстоювання суверенітету, незалежності, вашої боротьби із зовнішнім втручанням", – заявив голова китайського парламенту.

Раніше, 10 вересня, Лукашенко повідомив, що Міжнародний валютний фонд зажадав від Мінська звільнення політичних в'язнів в обмін на кредитну підтримку країни, яка переживає найжорстокішу за останні десять років фінансову кризу.

Читайте також:

Білоруський рубль обвалився за день на 60%

Лукашенко: без Росії ніякої інтеграції не буде

Білорусі прогнозують інфляцію у 100%

Лукашенко пообіцяв населенню матеріальну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: