Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайський бізнесмен озвучив чотири галузі, які цікаві для співпраці з Україною

Китайських бізнесменів особливо цікавить співробітництво з Україною, і зокрема з Херсонщиною, в аграрній сфері.

Співробітництво Китаю з Україною можливе у чотирьох перспективних для китайського бізнесу галузях - інфраструктура, енергетика, сільське господарство, культура й туризм.

Про це поінформував генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей, - пише Укрінформ.

"Я хотів би сказати, на якому напрямку зараз (можливе - ред.) співробітництво Китаю та України. У нас зараз все більше підприємств цікавляться інфраструктурою, це перше. Друге - це енергетика, у тому числі сонячна, третє - це сільське господарство, а четверте - це культура і туризм", - розповів Хі.

Разом з тим, він наголосив, що китайських бізнесменів особливо цікавить співробітництво з Україною, і зокрема з Херсонщиною, в аграрній сфері. "Ми знаємо Херсонщину саме як багатий сільськогосподарський регіон в Україні. Тому я хотів би особливо сказати про співробітництво у сільському господарстві", - сказав генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном.

Нагадаємо, що раніше президент Сполучених Штатів Дональд Трамп регулярно нарікав на високе негативне сальдо для США в торгівлі з Піднебесною. Саме високим торговельним дефіцитом Білий дім аргументував потребу запровадження ввізних мит у тому числі на китайські сталь та алюміній, на що в Пекіні відповіли аналогічними заходами.Подальші переговори щодо мит завершилися безрезультатно..

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції