Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киян спочатку масово налякали боргами за газ, а тепер це назвали помилкою

Заплачені гроші обіцяють врахувати в майбутні платежі.

У червні киянам масово розіслали вимоги сплатити борги за газ за липень і серпень 2015 року. Саме в той період послуги замість "Київгазу" почало надавати його дочірнє підприємство "КиївГазЕнерджи". Тепер же компанія звернулася до споживачів, що, мовляв, вимога сплатити борги була помилковою.

"ДП "КиївГазЕнерджи" повідомляє, що вимога на компенсацію збитків, отримана побутовими споживачами у червні 2018 року, не є дійсною та не підлягає оплаті. Абоненти, що вже сплатили у відповідності до цієї вимоги, отримають пропорційну компенсацію в рахунок майбутніх платежів за спожитий газ", - ідеться на сайті "Київгазу".

У "Нафтогазі України" так відреагували на це повідомлення:

"Це навіть складно якось коментувати. Після того епістолярного шедевру, який розіслали споживачам з вимогою "терміново заплатити, а нє то...!", такий лаконічний реліз. Не підлягає. Слово "вибачте" загубилося під час редагування, думаємо. Вітаємо киян)", - ідеться на сторінці "Нафтогазу" у Facebook.

Це навіть складно якось коментувати. Після того епістолярного шедевру, який розіслали споживачам з вимогою «терміново...

Опубліковано Нафтогаз України - Naftogaz Четвер, 5 липня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції