Киянам таки доведеться платити за високими тарифами

Кияни отримали нові платіжки з новими тарифами і попередженням: ніякої самодіяльності!

Киянам доведеться або платити за високими тарифами, або завіряти платіжки зі старими тарифами в ЖЕКу. Минулого місяця жителі столиці виправляли суму сплати за житлово-комунальні послуги на власний розсуд, відповідно і оплачували. У мерії кажуть: хто розсудив неекономічно обґрунтовано - оплатить і за цей місяць, і за попередні.

"З серпня заборонено вносити від руки зміни до платіжки. Раніше ми дозволяли це робити як виключення, але люди вписували абсолютно не ті цифри. Тепер платіжки зі змінами банки приймати не будуть", - сказав директор Головного інформаційно-обчислювального центру КМДА Станіслав Каплуненко.

Проте, тарифи в платіжках за бажанням можна змініті. За словами Каплуненка, для цього потрібно піти в ЖЕК і завірити виправлену платіжку в його керівніцтва.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд столиці 6 липня зупинив дію розпоряджень столичної адміністрації про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

27 липня рішенням Апеляційного адміністративного суду столиці ухвалу Шевченківського суду було скасовано. Отже, розпорядження КМДА про підвищення тарифів у столиці знову набуло чинності.

Нагадаємо, розпорядженням київської влади тарифи на воду і опалювання були збільшені приблизно вдвічі.

Так, вартість послуги за холодне водопостачання і водовідведення за наявності квартирного або будинкового лічильника затверджена у розмірі 3,02 грн за 1 кубометр (була плата 1,48 грн), за відсутності засобу обліку - 16,61 грн на 1 людину (була 8,14 грн).

Вартість послуги за гаряче водопостачання і водовідведення за наявності лічильника складатиме 13,69 грн за 1 кубометр (було 7,38 грн), без засобу обліку - 47,92 грн за 1 людину (була 25,89 грн).

Тариф на послугу з централізованого опалювання для населення за відсутності засобів обліку теплової енергії затверджено у розмірі 2,38 грн за 1 кв. м опалювальної площі на місяць (зараз 1,6 грн за 1 кв м на місяць). Суму тарифу встановлено для розрахунків за опалювання щомісяця протягом року.

Читайте також:

У Києві збільшилися тарифи у 8 разів

Суд скасував підвищені комунальні тарифи в Києві

Суд знову підвищив комунальні тарифи в Києві

Уряд радить киянам не платити за воду й опалення за новими тарифами
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: