Кияни можуть залишитися без тепла та гарячої води

Компанія "Київгаз" призупинила транспортування природного газу на об'єкти "Київенерго", що загрожує столичним мешканцям відключенням опалення та гарячої води.

У середу, 19 січня "Київгаз" почав призупинення транспортування природного газу на об'єкти "Київенерго". Киянам ці дії загрожують обмеженням гарячого водопостачання і опалювання в квартирах.

"Київгаз" пояснює, що проблеми виникли через недисциплінованість "Київенерго", яка досі не улагодила з ДК "Газ України" питання про отримання об'ємів газу на січень.

Як повідомляє прес-служба "Київгазу", поки енергокомпанія зволікала, питання почало вирішуватися на державному рівні. "Нафтогаз України" доручив "Київгазу" припинити транспортування газу тим споживачам, які не мають виділених постачальником планових об'ємів газу. Більше того, усі газорозподільні компанії повинні подавати газ населеним пунктам тільки в межах планових об'ємів, виділених постачальниками.

У практиці "Київенерго" були випадки, коли подача газу компанії припинялася, а тому доводилося використовувати резервне паливо, а також відключати гаряче водопостачання споживачам.

Як повідомлялося, більше 50% обладнання і трубопроводів теплових мереж Києва відпрацювали свій нормативний ресурс і потребують заміни.

Читайте також:

50% тепломереж столиці прийшли в непридатність

Тариф на тепло і гарячу воду киянам підвищать на місяць пізніше

Київ позичив півмільярда у держбанків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: