Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кияни помилково сплатили майже 40 млн гривень за електроенергію не тій компанії

Кошти помилково перераховувалися протягом лютого.

Впродовж лютого 2019 року кияни помилково сплатили 39 мільйонів гривень за електроенергію оператору з розподілу електроенергії, а мали б сплатити постачальнику.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Київські електромережі.

В компанії розповіли, що кияни за звичкою оплатили послуги зі спожитої 2019 року електроенергії на рахунки оператора систему розподілу ДТЕК Київські електромережі. Там також пообіцяли повернути кошти  споживачів за спрощеною схемою: вони будуть перераховані на особисті рахунки клієнтів постачальника універсальної послуги. Зроблять це автоматично.

"Клієнтам не потрібно оформлювати для цього будь-які додаткові документи, писати заяви, дзвонити або особисто приходити до центрів обслуговування клієнтів. Процес триватиме до кінця лютого",

Водночас, якщо у позичальника була заборгованість за електроенергію за 2018 рік, то "ДТЕК Київські електромережі" помилково сплачені кошти направить на рахунок погашення таких боргів.

"Нагадаємо, що у зв’язку з реформою ринку електроенергії з 1 лютого 2019 постачальник універсальної послуги приймає покази лічильників, виставляє рахунки та приймає оплату за спожиту електроенергію. Йому потрібно оплачувати електроенергію, спожиту після 1 січня 2019. Рахунки за неї кияни отримують у лютому", — нагадали у "ДТЕК Київські електромережі".

Зазначимо, що українці заборгували рекордну суму за електроенергію. Заборгованість споживачів на кінець 2018 року становила 33,611 млрд грн, що на 16% більше, ніж на початок 2018 року.

ВідеоЩо робити, якщо вас відключили від послуг за комунальні борги

55,5 мільярдів гривень. Це борги українців за воду, газ і світло. І це рекорд за усю історію незалежної України. У той же час законодавство до боржників стає більш жорстким. Наприклад, тепер за несплату можуть відключити навіть опалення. До цього опалювального сезону це було заборонено законом. Що робити у ситуації, коли у вас немає грошей заплатити за комуналку? Дізнавався Сніданок.

Що робити, якщо вас відключили від послуг за комунальні борги

Залиште свій коментар

Вибір редакції