Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянин сплатив податків майже на мільярд гривень

Фіскали кажуть, що українці виявляють громадянську позицію, коли сплачують податки.

Житель Києва сплатив до бюджету рекордну суму податків - майже 1 мільярд гривень. Про це повідомляє пресслужба Фіскальної служби України.

"Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб сплачено декларантами  м. Києва (2 млрд грн), Київської (120 млн грн), Харківської (106 млн грн) та Одеської (104 млн грн) областей. Аналогічно розподілились і податкові зобов’язання з військового збору: у м. Києві це майже 278 млн грн, Київщина – 16 млн грн, Харківщина та Одещина – по 14 млн грн.   

Безумовним рекордом надходжень до бюджету є сплата мешканцем м. Києва податкових зобов’язань у сумі майже 1 мільярд гривень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом минулого року бюджет наповнився на 3,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та майже 440 млн грн військового збору.

"Станом на 01.08.2019 збільшилась порівняно з минулим роком не лише кількість поданих громадянами декларацій про майновий стан і доходи (+14 тис.) та задекларованих доходів (+27 млрд грн), а й сума узгоджених до сплати податкових зобов’язань. Так, з податку на доходи фізичних осіб – додатково понад 1 млрд грн, з військового збору приріст майже 200 млн грн. Це свідчить про активну громадянську позицію українців та високий рівень податкової свідомості", - уточнюють фіскали.

Нагадаємо, 1 квітня повідомлялося, що заборгованість населення України з оплати централізованого опалення і гарячого водопостачання в лютому 2019 року зросла на 10%, порівняно з січнем. Зараз вона складає 22 млрд грн.

Відео Вхід у ВР платний: ТСН порахувала, скільки коштуватимуть платникам податків парламентські вибори

Зрозуміло, що вибори - процес не безкоштовний. Все почалося з двох мільярдів гривень - стільки запросила ЦВК на підготовку та проведення парламентських виборів з держбюджету. А коли ви голосуєте, ви разом з бюлетенем в урну, відправляєте на рахунок партії ще й гроші – 38,40 грн. Справа в тому, що кожна політична партія, яка долає 5% бар'єр і займає крісла в сесійній залі, держава зобов'язується фінансувати з держбюджету. Більше інформації – далі в сюжеті.  

Вхід у ВР платний: ТСН порахувала, скільки коштуватимуть платникам податків парламентські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції