Киянину потрібно збирати гроші на квартиру 20 років

Пересічному мешканцю Києва знадобиться 20 років, щоб зібрати гроші на придбання квартири. При цьому москвич зможе купити власне житло за 17 років, а мешканець Берліна збере потрібну суму всього за три.

Середньостатистичному мешканцю Києва, щоб придбати собі квартиру, необхідно збирати гроші протягом щонайменше 20 років.

Такі результати дослідження міжнародної агенції нерухомості Gordon Rock. Підрахунки робилися на підставі середнього річного доходу мешканців і середньої вартості одного "квадрата" житла. Як з'ясувалося, найменше потрібно збирати мешканцям Берліна – всього три роки, а найбільше – мешканцю Сінгапуру – 36 років.

Мешканець Нью-Йорку може заробити на власне житло за 5,7 років, мешканець Риги за 6,7 років, москвич – за 17 років, парижанин – за 19. Трохи більше часу, аніж киянину, знадобиться мешканцю Риму – 20,9 років.

При цьому варто зазначити, що в порівнянні з минулим роком ціни на житло в Україні впали на 21%. Експерти прогнозують подальше здешевлення нерухомості протягом 3-5 років, після чого, зокрема на первинному ринку, знову піде зростання. Але квартир для олігархів в українській столиці не меншає – виставлені на продаж апартаменти на вулиці Грушевського, площею більше 500 кв. м, обійдуться потенційному покупцю у 14 мільйонів доларів.

Читайте також:

Україна стала третьою в світі за рівнем падіння цін на житло

У Києві виставлено на продаж квартиру за 14 млн доларів

В Україні стало важче і дорожче зареєструвати нерухомість

Українці платять найбільшу кількість податків у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: