Києву знову не вистачає газу на опалення

Сьогодні столичні енергетики несанкціоновано беруть собі паливо, за яке не платять гроші.

Компанія "Київгаз" заявляє, що в столиці можливе нове зниження тиску газу в мережі, що може призвести до відключення опалення і гарячої води.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Працівники "Київенерго"
УНІАН
Київські енергетики вже готові виключати місту газ
"ВАТ "Київгаз" не виключає можливого повторення ситуації зі зниженням тиску газу в мережах столиці. Це спричинено тим, що ДК "Газ України" не виділила на третю декаду грудня 2008 року ліміт природного газу. Про це йшлося у листі, який "Київгаз" отримав від ДК "Укртрансгаз". А тому фактично "Київенерго" споживає блакитне паливо несанкціоновано", - йдеться в повідомленні.

Заступник голови правління з питань газопостачання "Київгазу" Сергій Корнієнко звернувся до керівництва "Київенерго" з проханням терміново вирішити питання щодо отримання необхідних обсягів газу.

"В іншому випадку "Київгаз" буде вимушений обмежити транспортування газу до об'єктів "Київенерго"", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, газові борги на початку грудня вже призводили до вимкнення опалення і гарячої води в київських квартирах. 13 грудня нормальне газопостачання столиці відновили, але місто так і не розрахувалося за спожите паливо з НАК "Нафтогаз України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: