Київ допоможе Москві будувати метро

Керівництво української та російської столиць домовились про будівництво метро у Москві.

Керівництво Києва і Москви домовилося про співпрацю у будівництві метро в російській столиці. Таке рішення було прийняте в ході робочого візиту голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова в Москву.

Як повідомили у прес-служба КМДА, у Москві відбулася зустріч керівника дирекції будівництва метрополітену КП "Київський метрополітен" Олександра Охотнікова і керівництва ВАТ "Московський Метробуд", ТОВ "ТрансИнжСтрой" і Тунельної асоціації Росії.

За словами очільника київської підземки, сьогодні Москва має достатню кількість будівельних і технологічних потужностей, але при цьому існує потреба в розробці проектної документації. Зважаючи на це, Дирекція будівництва метрополітену запропонувала допомогу в розробці проекту будівництва московського метро. Для обговорення цього питання фахівці проектного інституту Укрметротунельпроект вже найближчими днями відвідають Москву.

"Зараз транспортна інфраструктура міста дуже переобтяжена. Єдиним шляхом вирішення цієї проблеми є розвиток мережі метрополітену і будівництва підземних тунелів і підземних автопаркінгів. Поза сумнівом, такий досвід дуже цікавий і актуальний і для Києва, адже ми маємо схожі проблеми",- відмітив Охотніков.

Київ планує переймати досвід Москви у будівництві транспортних підземних тунелів. Зокрема, вже зараз в російській столиці ведеться будівництво унікального тунеля. Особливість його полягає в тому, що зведення об'єкту відбувається в районі досить щільної житлової забудови і ведеться під діючими тунелями метро. При цьому існуюча інфраструктура в зоні будівництва - автомагістраль, підземний пішохідний перехід, лінії метро, ​​інженерні мережі - продовжують функціонувати в звичайному режимі.

Крім того, будівництво проходить в умовах досить "складних" грунтів, а, як відомо, таку ж проблему має і Київ. Ще один цікавий проект, який вже реалізований в Москві, - тунелі діаметром 14,2 метра, в яких в два яруси одночасно рухаються автомобілі і потяги метро.

У свою чергу, Олександр Попов також дуже зацікавився московськими досягненнями у галузі метробудування. "Сьогодні однією з актуальних проблем, які турбують киян, є проблема заторів, тому для нас дуже цікавий досвід будівництва таких складних об'єктів",- відмітив Попов.

Читайте також:

У Києві у 2011 році побудують автомобільний тунель під Дніпром

У вересні в Києві з'явиться четверта гілка метро - наземна

Партія регіонів висуне Попова в мери Києва

Жебраки у київському метро заробляють по 400 гривень на годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: