Київ легалізує стихійні ринки

Кияни, як і раніше, зможуть купувати продукти поряд з будинками, тільки тепер товари будуть перевірені ветслужбою.

Київська влада планує створити на основі стихійних ринків столиці офіційні об'єкти торгівлі - комунальні міні-ринки.

Жителі столиці, як і раніше, зможуть купувати продукти поряд з будинками, тільки тепер товари будуть на 100% перевірені фахівцями. На таких ринках працюватиме пересувна ветеринарна служба, яка робитиме експертизу на місці. Для цього вже придбали декілька машин з мобільними лабораторіями.

Створення комунальних міні-ринків дасть можливість поповнювати не тільки міський бюджет, але і збільшувати кількість робочих місць. До речі, зараз у столиці діють 105 офіційних ринків, а місць несанкціонованої торгівлі - близько 80-ти. Цього року місто планує створити майже 100 міні-ринків, які працювали б поряд з будинками киян. Перші можуть з’явитися у Святошинському районі столиці.

"Таких ринків, продовольчих, я маю на увазі, буде відкрито в березні-квітні майже сто, де будуть створені цивілізовані умови як для продавців, так і для покупців", - відзначив заступник голови Київської міськдержадміністрації Ігор Шовкун.

У свою чергу, начальник ГУ з питань торгівлі і побуту адміністрації Василь Щербенко нагадав, що раніше було прийняте рішення про створення комунального підприємства "Київські ринки": "Його завданням якраз буде облаштування на місцях стихійної торгівлі, де є така можливість, умов, нормальних умов, де продукція могла б перевірятися лабораторією ветеринарної медицини, і таким чином позбавлення киян від загрози якихось захворювань".

Читайте також:

Українці відмовляють собі у м'ясі, солодощах і алкоголі

За тиждень житло в Києві подешевшало на 1,5%

В Україні більшає гривень-підробок

Зарплата українців впала до 1665 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: