В українських містах - масові звільнення (відео)

Працівників підприємств міста Дніпропетровськ звільняють, відправляють в безстрокову відпустку і переводять на триденний графік.

На підприємствах міста, які займаються виробництвом, почали вводити триденний графік. Замість п'яти робочих днів на тиждень, на заводах і фабриках Дніпропетровська графік роботи скоротили удвічі.

В столиці теж склалася доволі загрозлива ситуація. Кількість безробітних у Києві може досягти 1 млн людей. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявила заступник мера Києва, заступник голови партії "Єдиний центр" Людмила Денисюк.

"Сьогодні вже 100 тис. безробітних у галузі будівництва у Києві. Якщо так буде на далі, то планується до 1 млн безробітних по всьому Києву", - сказала вона. При цьому Денисюк зауважила, що не очікує зупинок великих столичних підприємств.

"Київ - єдине місто в країні, яке надавало кредити на розвиток малого та середнього бізнесу. Це бізнес, який створює нові робочі місця та розвиває виробництво. А зараз вже три місяці підприємства не отримують кредити, тобто вони банкрутують", - сказала вона.

У свою чергу лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун вважає, що в Києві зупиниться частина підприємств, які займаються фінансами, а також частина будівельних компаній.

ВідеоВ Україні почалися масові звільнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: