Київ посів 59-е місце в рейтингу найдорожчих міст світу

За результатами дослідження цін і зарплат Київ увійшов до рейтингу найдорожчих міст світу та посів місце між болгарською Софією та перуанською Лімою.

Швейцарський банк UBS опублікував результати власного дослідження цін і зарплат "Prices and Earnings" у різних містах світу.

У результаті Київ виявився 59-м містом у списку найдорожчих - між Софією та Лімою. Зокрема, Київ дорожче за Буенос-Айрес, Мехіко, Каїр.

Базовим містом для цін став Нью-Йорк - вартість проживання у ньому взяли за 100%. У Києві ж місячне проживання, у перерахунку на долари, на 58,1% дешевше. Проте місячна зарплата становить лише 13% від нью-йоркської (за рівнем зарплат Київ опинився на 65-му місці).

Москва виявилася трохи дорожчою за Київ - їй присвоїли 56 місце поміж Варшавою та Будапештом.

Найдорожчими містами, за рейтингом UBS, виявилися Осло (норвезька столиця лідирує і в інших рейтингах найдорожчих міст світу - ціни там на 35,4% вищі за середньосвітові), Цюріх, Женева, Токіо і Копенгаген. Однак у чотирьох з цих міст найвищими виявилися і зарплати: зокрема, в Цюріху вона на 26% вище узятої за основу нью-йоркської.

Найнижчі ціни, за даними дослідження, - в індійському Мумбаї, Делі та Манілі (Філіппіни). При цьому у тій же Манілі, а також Джакарті, Найробі і найнижчі заробітні плати.

У рамках дослідження UBS за 2009 рік було проведено обстеження цін і заробітної плати в 73 містах по всьому світу. Цього року дані, зібрані на початку 2009-го, були скореговані з урахуванням кумулятивної інфляції (за період з березня 2009 по червень 2010 року) і коливань валютних курсів в проміжний період.

Читайте також:

Киянину потрібно збирати гроші на квартиру 20 років

Українці платять найбільшу кількість податків у світі

Осло визнано найдорожчим містом світу

Київ визнано найбруднішим мегаполісом Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: