Київ повернув собі блок-пакет банку "Хрещатик"

Місто вже перерахувало банку 25 млн гривень. Збори акціонерів банку, на якому буде затверджений пакет міста відбудеться 27 жовтня.

Київська міська державна адміністрація сконцентрувала 25% акцій банку "Хрещатик". Про це в ході апаратної наради сказав перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

"25% ми повернули собі - блокуючий пакет", - сказав Попов.

Начальник Головного фінансового управління міськадміністрації Володимир Репік уточнив, що місто вже перерахувало банку 25 млн гривень.

Збори акціонерів банку, на якому буде затверджений пакет міста відбудеться 27 жовтня.

Як відомо, у вересні Київрада вирішила виділити 47 млн гривень для викупу акцій допемісії банку "Хрещатик" у зв'язку зі збільшенням статутного фонду даної фінустанови на 200,2 млн. гривень і для підтримки частки міста в статутному фонді банку.

За підсумками 2009 року 37,7% акцій ПАТ "Банк "Хрещатик" належало товариству з обмеженою відповідальністю "Укрфінком", 23,7% - Київраді в особі Головного фінансового управління КМДА.

До березня 2007 року частка Києва в банку складала 51,16%.

Згодом Головне фінуправління Київміськадміністрації скоротило частку в статутному фонді банку "Хрещатик" з 51,16% до 23,7%, а компанія "Укрфінком" збільшила з 34,2% до 45,4%.

Читайте також:

Уряд може витратити на спасіння банків 30 мільярдів

Moody's відкликало рейтинги банків Укрпромбанку і Надра

НБУ жорсткіше працюватиме з проблемними банками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: