Київ продає долю в фармацевтичному бізнесі

Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод входить до десятки найбільших виробників лікарських препаратів, випускає більше 120 найменувань лікарських засобів.

Головне управління комунальної власності КМДА оголосило конкурс з відбору оцінювача з метою подальшого продажу 29,94% акцій "Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу".

Згідно з оголошенням головного управління комунальної власності в київській муніципальній газеті "Хрещатик", конкурс відбудеться 13 жовтня 2010 року.

Згідно з даними системи розкриття ДКЦПФР, до кінця 2009 року основними акціонерами заводу були територіальна громада Києва - 29,9488%, а також Beldor Group SA -21,2636% і Lenik Group S.A. - 20,3169%.

Завод входить до десятки найбільших виробників лікарських препаратів, випускає більше 120 найменувань лікарських засобів.

Як повідомлялося, уряд України 17 вересня подав позов до федерального суду в Портленді (Орегон, США) проти американської компанії Olden Group, LLC, яка, як стверджується, була частиною міжнародної змови, пов'язаної з шахрайським продажем вакцин та інших лікарських препараті

Читайте також:

Україна подала позов проти американської компанії

В Україні втричі збільшилася кількість неякісних ліків

Онкохворих дітей залишили без ліків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: